مهاجرت به روسیه

0

اگر قصد مهاجرت به روسیه را دارید بهتر است با دانستن راه ها و شرایط مختلف مهاجرت به کشور روسیه آسانترین راه ممکن را انتخاب کنید. امروزه هر فرد خارجی خصوصا مسافران ایرانی این امکان را در اختیار دارند تا با استفاده از ویزای کار، ویزای تجارت، ویزای تحصیلی و همچنین ویزای ازدواج و بسیاری ویزاهای مختلف روسیه با اقامت موقت بیش از سه ماه در هر سال و همچنین با خرید ملک، کارآفرینی، تولد نوزاد و شرایط دیگری اقامت دائم به مدت پنج سال را در کشور روسیه به دست آورند که این اقامت دائم پس از هر پنج سال قابل تمدید شدن می باشد.

چرا مهاجرت به روسیه

روسیه یکی از کشور های مدرن و پیشرفته در جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد و بزرگترین کشور در دنیا به شمار رفته که از نظر داشتن جمعیت مقام نهم را در جهان به خود اختصاص داده است و پایتخت روسیه یعنی شهر مسکو به عنوان بزرگترین شهر در اروپا می باشد. روسیه با داشتن 99/6 درصد افراد باسواد توانسته بالاترین نرخ باسوادی را در دنیا داشته باشد بنابراین مدارک دانشگاهی روسیه دارای اعتبار بین المللی هستند از طرفی دیگر کشور روسیه برای مهاجرانی که قصد کار و تجارت در این کشور را دارند مزایای زیادی برابر با تمام کارمندان رسمی روسیه قرار داده است. این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می رود که می تواند امکانات رفاهی و خدماتی بسیاری را در اختیار کسانی  قرار دهد که قصد مهاجرت به روسیه را دارند.  بنابراین مسکو پایتخت روسیه می تواند در کنار شهرهای دیگر کشور روسیه  برای سرمایه گذاری، تحصیل ، ازدواج و همچنین پناهندگی مقصد بسیار مناسبی باشد.

مهاجرت به روسیه

شرایط مهاجرت به کشور روسیه

اگر تصمیم گرفته اید تا جزء یکی از شهروندان کشور روسیه باشید و از مزیت های بیشمار این کشور استفاده کنید شما این فرصت را در اختیار دارید تا از راه ها و شرایط مختلفی مهاجرت به روسیه را انجام داده و اقامت دائم در این کشور را به دست آورید. بنابراین شما  می توانید از طریق تحصیل در یکی از مراکز آموزشی روسیه، از طریق کار و تجارت و همچنین سرمایه گذاری مهم در یکی از شهرهای روسیه، به وسیله ازدواج، با استفاده از ثبت شرکت در حدود چندین هزار روبل و همچنین به کمک پناهندگی و خرید ملک جزء یکی از شهروندان کشور روسیه به حساب بیایید.

مهاجرت به روسیه

اقامت دائم در کشور روسیه

کلیه اتباع خارجی در روسیه این امکان را دارند تا پس از گذراندن یک سال زندگی در روسیه برای دریافت اقامت دائم و تقاضای شهروندی در کشور روسیه را درخواست کنند که دولت روسیه با توجه به قوانین مهاجرت به روسیه و شرایطی که متقاضیان دارند مانند داشتن فرزندی که شهروند روسی باشد، تولد نوزادی در کشور روسیه هر چند که والدین نوزاد خارجی باشند و بسیاری شرایط دیگر توسط اداره مهاجرت کشور روسیه با نام اختصاری GUVM در ابتدا اقامت دائمی را به شکل یک ویزای پنج ساله برای متقاضی صادر کرده و سپس به عنوان یک شهروند روسی در نظر گرفته شوند. چنانچه مسافر در طی این پنج سال به مدت شش ماه متوالی کشور روسیه را ترک کند، اقامت دائم وی لغو شده و باید دوباره اقدام به اخذ شهروندی در کشور روسیه کند. امروزه با وجود شرکت های مهاجرتی معتبر و متبحر  برای هر فرد خارجی مهاجرت به روسیه بسیار آسان شده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.