تور مسکو

0

معرفی تور مسکو

همانگونه که میدانید ( مسکو پایتخت مرزو بوم روسیه می‌باشد و این شهر اصلی ترین و پرطرفدارترین شهر روسیه به حساب آورده می شود و یکی‌از بزرگ ‌ترین کلان ‌شهرهای مجموعه کشورها اروپا هم به شمار میرود که هزاران توریست هر ساله روانه این پایتخت قشنگ میگردند . تور مسکو عید نوروز 99 به همین علت زیاد پرطرفدار شده‌است . همینطور مسکو راءس سیاسی , اقتصادی , مذهبی , تاریخی , مالی , آموزشی و اتوبار فدراسیون روسیه ‌محسوب می شود و این شهر در کنار رودخانه مسکو و در حوزه‌ فدرال روسیه که جزء ( روسیه اروپایی ( محسوب می ‌شود قرار گرفته است ; در ضمن در طول ‌های قبلی مسکو راءس کشاورزی یک صدایی جماهیر شوروی و مرزو بوم باشکوه مسکو هم بود و کاخ کرملین پر اسم و رسم گذشته از فروپاشی یک صدایی جماهیر شوروی تحت عنوان اقامتگاه تشریفاتی مدیریت جمهور شوروی , موضوع به کارگیری قرار می‌ گرفته است .
ولی نکته کلیدی این پایتخت قشنگ این است که‌این شهر امروزه یکی‌از مرکزها اقتصادی کلیدی و بزرگ در دنیا و مهم ترین شهر روسیه است و از لحاظ گرانی در سال ۲۰۰۷ میلادی تحت عنوان دومی شهر گران در دنیا محسوب را می ‌شود و در‌این امسال برای دو‌مین توشه در ( کتاب رکوردهای گینس ( نامش ثبت شد .
همینطور کلان‌ شهر مسکو از لحاظ دارا بودن شرکت های علمی , ورزشی و آموزشی از جايگاه خیر در مرحله عالم شامل است , به گونه ای که بیش ‌ترین تجهیزات ورزشی را مجموعاَ عالم به خویش اختصاص داده ‌است و این شهر دارنده یک مجتمع اتوبار فی مابین ‌المللی به اسم ( متروی مسکو ( است که بزرگ‌ ترین کمپانی ساخت واگن ‌های مترو در عالم است .
مهاجرت به شهر مسکو با اعتنا به بسط و ترقی ارتباط ها تجاری و سیاسی دو میهن روسیه و کشور ایران در امر فعالیت قرار گرفته به طوری پباده سازی شده‌است که آنهایی که برای تجارت قصد فروش تور مسکو با ارزان ترین تعرفه بازار به صورت بدون واسطه و در پکیح های لحظه نهایی ارائه نماید .
رفتن به مسکو خلاف سالهای قبلی که زیاد طاقت فرسا و با داشتن مخارج گزاف و در برخی مواقع غیر قابل دسترس و تعیین بود , امروزه مضاعف راحت و پرسرعت و ارزان نیز صورت می پذیرد پس نگران نباشید , به‌این شکل که شما میتوانید با خرید بیمه مهاجرت , رزرو هتل و بلیط از تاکسی مسافرتی درود پرواز بازدیدی شادی بخش را از پایتخت امروزی و افسانه ای مسکو داشته باشید .
مسکو شهر دوچندان زیبایی است که با مورخ و فرهنگ وتمدن این میهن , عجین شده‌است و شهری که آن را با کلیساهای قشنگ و گنبدهای رنگارنگ , عرصه سرخ , کاخ بزرگ کرملین و موزه‌ های جالب و مختلف می‌بینید و این که در اطراف این شهر تاریخی , صاحبخانه جاذبه‌ های توریسم و اثرها معماری باشکوهی آن است .
با اعتنا به فصل‌زمستان های سرد این شهر , هنوز تنوع فوق العاده ای از کار های فرهنگی و تفریحی موجود است که به شما دوستان ارائه میدهد و شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما مسکو و یا این که رزرو هتل در مسکو به صورت حضوری و یا این که چه بسا تلفنی با کارشناسان ما سفری یاد انگیز به مسکو را تجربه کنید و این که در مهاجرت به مسکو جاذبه های توریسم اکثری شمارا به وجد میاورد که از مهم ترین و لبریز بازدیدترین این جاذبه های جالب می شود به کرملین قلب تپنده ی مسکو کلیسای جامع سنت باسیل مسکو و میدان سرخ مسکو ” اشاره نمود.

قیمت تور مسکو

شهر مسکو یکی از بهترین و زیباترین مکانها برای گردش است قیمت تور مسکو با توجه به جاذبه های این شهر میتوان گفت منصفانه است چرا که با کمترین هزینه بهترین لذت را خواهید برد.قیمت تور مسکوبه عوامل زیادی بستگی دارد که چقدر شود به عنوان مثال شما میتوانید در هتل های 3 یا 4 یا 5 ستاره سکونت داشته باشید که قیمت هر کدام از این موارد کاملا متفاوت می باشد و همچنین شما میتوانید با پرواز های اقتصادی یا بیزینسی به مسکو سفر کنید که همه این موارد روی قیمت تور مسکو تاثیر مستقیم خواهد کذاشت.

کرملین قلب تپنده مسکو

مهم ترین جاذبه توریسم مهمی که در مسکو موجود است که هیچ توریسم آن را از دست نمیدهد , کاخ زیبای کرملین است که برای بیشتراز 2000 سال در آن سکونت می نمایند و یک کدام از معروفترین آرم های پایتخت روسیه بین مردمان عالم شناخته می شود . همینطور ساختمان های کنونی اکثرا به آخرها قرن 15 میلادی بر میگردند و به وسیله معماران ایتالیایی زمخت دستی پباده سازی گردیده اند و دو ساختمان نو کرملین که در قرن 17 پرده‌برداری شدند تعداد کل این ساختمان ها را به عدد 20 رسانده که شمارا متحیر خویش می نماید و بعضا از نقاط پر رنگ این موسسه کلیسای ارتودکس Dormition , ساختمان بلند ساعت قرمز رنگ و نمادین Spasskaya و همینطور کلیسای قرن هفدهمی و زیبای Twelve Apostles می‌باشد که زیاد نیز دیدنی و قشنگ می باشند .

کلیسای جامع سنت باسیل

یکی‌از زیباترین جالب های مسکو کلیسای جامع سنت باسیل است که به قرن 16 میلادی بر می‌گردد و به خاطر تزئینات و معماری با شکوه گنبد خویش در عالم معروف است و این ساختمان به همراه عرصه قرمز رنگ مسکو و کاخ کرملین جزء اثر ها جهانی ثبت شده یونسکو بوده و کلیسای جامع تحت عنوان نمایانگر نقطه قدرت معماری روسی در قرن 16 مطرح می‌شود و به برهه زمانی 40 سال تا قبلی از ساخت ( ساختمان بلند Ivan the Great Bell ( بلندترین ساختمان مسکو به شمار می‌رود .

میدان سرخ مسکو

یکی دیگر از نمادهای مشخص و معلوم , عرصه بزرگ سرخ است که این‌که بین اقامتگاه سلطنتی مدیریت جمهور و کاخ کرملین قرار گرفته است و مشرف به کلیسای جامع بوده و برای سال های مدیدی مهم ترین فضای گشوده روسیه محسوب میشده است و دقیقا مکانی است که می‌توانید جاذبه های جالب و جالب دیگری همچون :مجسمه معروف لنین و موزه تاریخی دولت را در آن مشاهده کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.