تور روسیه

0

هنگامی که قرار باشد بدون ویزا به کشوری سفر کنید بدون شک سفر با  تور روسیه می تواند بهترین گزینه باشد، چون هر مسافر ایرانی این فرصت را  در اختیار داشته تا تنها با داشتن یک گذرنامه معتبر که مدت اعتباری بالاتر از شش ماه دارد راهی شهرهای مسکو، سنت پترزبورگ و دیگر شهرهای تاریخی و سرسبز روسیه شود. اگر چه روسیه کشوری سرد و برفی است ولی تابستان های خنک و دلنشینی دارد که می تواند برای مسافران تور تابستان روسیه خاطرات زیادی را بر جای بگذارد البته زمستان های برفی در روسیه و بازهای اسکی و دیگر بازهای زمستانی لذت بسیار زیادی دارد.

چرا تور روسیه

هر ساله بسیاری از ایرانیان تمایل دارند تا با تور روسیه به این کشور زیبا و تاریخی سفر کنند، زیرا برخلاف سفرهای اروپایی ایرانیان این امکان را در اختیار دارند تا بدون اخذ ویزای روسیه تنها با داشتن یک پاسپورت مسافرتی معتبر وارد خاک این کشور شوند. سنت پترزبورگ  مهمترین شهر روسیه می باشد که دوره های حکومتی بسیاری را گذرانده است به همین دلیل آثار تاریخی بی نظیری را برای تماشای مسافران در تور روسیه دارد. بدون شک در سفر به روسیه شما می توانید نظاره گر میدان سرخ و گورکی پارک  و همچنین موزه هرمیتاژ و کلیسای سن آیزاک باشید و از مناظر طبیعی  و فوق العاده این کشور لذت کافی را ببرید.

قیمت ارزان تور روسیه

قیمت تور روسیه

زمانی که قصد سفر به روسیه را دارید با قیمت های مختلفی رو به رو می شوید که نرخ گذاری این قیمت ها در تور روسیه بر اساس نوع ایرلاین و نوع بلیط پروازی، انتخاب یکی از فرودگاه های بین المللی در روسیه و استفاده کردن از ترانسفر فرودگاهی و دیگر خدمات فرودگاه، نوع بیمه مسافرتی، درجه و امکاناتی که هنگام اقامت در هتل می توانید در اختیار داشته باشید، میزان گشت های درون شهری، نوع پذیرایی در حین سفر، مدت زمان سفر به روسیه و بسیاری عوامل دیگر بستگی داردو همه این موارد بر روی قیمت تور روسیه تاثیر خواهد داشت. اما مهمترین عاملی که تاثیر زیادی در نرخ قیمت تور روسیه دارد زمان انتخاب این تور مسافرتی می باشد، چون همیشه قیمت این تور مسافرتی در تابستان ها، عید نوروز و دیگر مناسبت ها بالاترین سطح قیمت را خواهد داشت و برعکس در فصل های پاییز و زمستان کمتر کسی تمایل دارد به روسیه سفر کند و قیمت ها همگی با off  به مشتریان ارائه می شود. البته برخی از شرکت های مسافرتی برای رضایتمندی مشتریان قیمت تور روسیه را با درصدی از سهم سود خود را حذف کرده و بهترین تور مسافرتی سفر به روسیه را در تابستان و بهار با ارزان ترین قیمت به متقاضیان ارائه می دهد.

قیمت تور روسیه

بهترین زمان برای سفر به روسیه

به دلیل وجود آب و هوای قاره ای در کشور روسیه می توان گفت این منطقه از جهان دارای زمستان های سرد و برفی و تابستان های گرم و مطبوع است، از آنجایی که بیشتر مسافران و توریست ها اغلب میهمان شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ هستند باید بدانند که این شهرها در زمستان بیشتر اوقات دمایی منفی ده درجه را تجربه می کنند اما تابستان هایی خنک و ملایم را خواهند داشت. پس بهترین زمان برای سفر به روسیه می تواند ماه های تابستان و البته آخرین ماه بهار یعنی خرداد ماه باشد البته سفر به روسیه در زمستان های برفی و اسکی بازی و انجام برخی ورزش های زمستانی می تواند لذت به یاد ماندنی را برای شما داشته باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.