تور سنت پترزبورگ

0

شناخت با مسکو سن پترزبورگ

مسکو و تور سن پترزبورگ از شهرهای دوچندان اصلی و پرگردشگر روسیه می‌باشند که تعداد متعددی از گردشگران معمولاً برای تورهای تفریحی و توریسم آن‌ها‌را باهم رزرو می نمایند , به عبارت دیگر تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ هوا داران زیاد متعددی داراست . در دوران حکومت ( پتر ( کبیر ضرب المثلی در میان مردمان روسیه ترویج داشته که می گفتند ( مسکو قلب و سن پترزبورگ راز است ) . مسکو پایتخت روسیه می‌باشد و همینطور مالامال جمعیت ترین شهر این میهن به شمار میرود . مسکو در کنار رودخانه مسکو سازه شده و در بخش روسیه اروپایی جای‌دارد . سن پترزبورگ که مردمان روس آن را ( پتربورگ ( می نامند , دو‌مین شهر بزرگ روسیه است که در شمالی ترین نقطه غربی مرزو بوم قرار گرفته است . مسکو و سن پترزبورگ هر ساله صاحب خانه میلیون ها توریست از سرتاسر عالم می‌باشند .

قیمت تور سن پترزبورگ

تور سن پترزبورگ همچون دیگر تورهای کشور روسیه بسیار محبوب است و بسیاری از ایرانیان در تابستان و ایام نوروز به این شهر زیبا سفر میکنند قیمت تور سن پترزبورگ هم در این فصل های نسبتا بالاتر میرود چرا که فقط در این زمان ها میتوان به این شهر سفر کرد قیمت تور سن پترزبورگ به عوامل دیگری مثل نوع هتل و نوع پرواز شما هم بستگی دارد که میتوان از 2 میلیون تومان شروع و تا 10 میلیون تومان هم برسد اگر قیمت تور سن پترزبورگ ازران میخواید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید چرا که به عنوان مجری مستقیم تور سن پترزبورگ بهترین قیمت با بیشترین خدمات را به شما عزیزان ارائه میدهیم.

تور سن پترزبورگ 99

چرا مسافرت به مسکو سن پترزبورگ

این شهرهای روسیه که تقریبا نزدیک نیز میباشند , از شایسته ترین شهرهای توریستی روسیه هستند که در حین سال گردشگران دوچندان متعددی از عالم به خویش جذب می نمایند . مکان های توریسم و تاریخی مضاعف جالب و مختص این شهر آوازه جهانی دارااست . به دلیل وضعیت جغرافیایی مسکو سن پترزبورگ جذابیت های زیادی داراست , از مالامال اهمیت ترین آن‌ها می شود به شبهای سپید سن پترزبورگ اشاره نمود . مسکو و سنت پترزبورگ لبریز میباشند از جاذبه های توریستی ارگانیک و ساخت دست آدم که برای هر قشر و ذوق وسلیقه ای دیدنی و دیدنی به شمار می‌روند . در شرایطی‌که مقصد مسافرت بعدی شما تور مسکو سن پترزبورگ باشد , قطعاً سفری دوچندان هیجان انگیز و سرشار از لذت و همینطور خاطرات به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد .

تورهای لحظه پایانی مسکو سن پترزبورگ

در سالیان اخیر کلمه تور لحظه آخرین بین مسافران و گردشگران دوچندان رونق پیدا نموده است . ادله این رخداد آن است که تاکسی های توریسم مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور می‌باشند , به میزان مشخص و معلوم و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارا‌هستند , ولیکن به دلایلی تا زمان در حدود پرواز فروخته نشده اند . بدین ترتیب بها تور را تا حد اکثری ذیل می‌آورند تا میزان باقی مانده هم به فروش رسد . مسافران متعددی از این فرمان آگاه گردیده اند و ترجیح می دهند مسافرت خویش را تور لحظه آخرین تعیین کنند تا هزینه کمتری را متقبل شوند . تور دقیقه 90 نیازمند آن است که چمدان هایتان حاضر و فراهم باشد تا به محض سمع و نظر شما از آن , بتوانید سریعاً مبادرت فرمایید , در غیر این صورت پول و پرواز شما یکجا از دست میرود . تور لحظه نهایی مسکو سن پترزبورگ هم از این قاعده استثنا ندارد و در‌صورتی‌که شما تور دقیقه نهایی ترکیبی مسکو سن پترزبورگ را گزینش فرمائید هزینه کمتری را برای سفرتان متقبل خواهید شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.